The Coaching Game

Points Of You®

The Coaching Game, kreatywne narzędzie
do szkoleń i rozwoju POY®

Zestaw zawiera:

  • 65 kart – zdjęcia połączone ze słowem 
  • 165-stronicowy podręcznik – inspirujący opis, historia, cytaty, pytania do każdego  zdjęcia   
  • 4 plansze procesowe;
  • Notatnik fokusowy

Opis produktu:

Gra ‘The Coaching Game’ prezentuje 65 tematów, z którymi mamy do czynienia w życiu codziennym, prowokując do niezliczonych fascynujących interpretacji, które tworzą zaskakujące konteksty i wytyczają nowe ścieżki. Otwiera na nowe możliwości zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gra, wzmacniając i stymulując procesy myślenia i komunikacji, sprawia, że jest praktycznym narzędziem dla coachów zajmujących się procesami indywidualnymi i biznesowymi, trenerów, terapeutów, menedżerów, psychologów, doradców, liderów zespołów itd. Może być wykorzystywana we własnych procesach rozwoju, podczas sesji indywidualnych, w małych grupach i grupach złożonych ze 100 i więcej osób. Łatwo można ją przystosować do każdego tematu czy celu.

Wielokrotnie nagradzane narzędzie. Narzędzie przyjazne środowisku ze względu na zastosowanie materiałów ekologicznych

Dostępne w angielskiej wersji językowej + książka pdf. w wersji polskiej.

Cena: 815 zł

Chcesz zamówić już dziś?

Proszę, wypełnij poniższy formularz lub wyślij wiadomość bezpośrednio na adres warsztaty@ayajestem.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia mi informacji zwrotnej, obsługi i realizacji zamówionej usługi, a tym samym na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu informacji od firmy AYA Dorota Osiecka, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wiem, że w każdej chwili mogę się wypisać. Zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu www.ayajestem.pl oraz Politykę Prywatności i Plików Cookies.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera drogą elektroniczną.Zapoznałem się i akceptuję Regulamin newslettera AYA Jestem.

    error: Content is protected !!