Punctum

Points Of You®

 

Punctum, kreatywne narzędzie
do szkoleń i rozwoju POY®

Zestaw zawiera:

 • 33 karty ze zdjęciami,
 • 33 karty ze słowami,
 • 33 karty z pytaniami,
 • 2 plansze procesowe
 • instrukcja użytkownika

Opis produktu:

Punctum to gra, która pozwala nam spojrzeć na najróżniejsze problemy w naszym życiu w nieco inny sposób – praktyczny, zabawny, a przy tym daje zaskakujące wyniki. Czy to podczas spotkania towarzyskiego, zebrania z pracownikami, w czasie sesji budowania zespołu, na randce czy podczas rodzinnego posiłku, Punctum pozwala na wartościowe i inspirujące spotkanie z samym sobą i z innymi.

W grze wykorzystywane jest wzajemne oddziaływanie zdjęć, słów, pytań – te zachodzące między nimi relacje są odnoszone do graczy, zespołu, klientów w związku z konkretną kwestią osobistą lub zawodową.

Wybierając zdjęcia, kierowaliśmy się zasadami fototerapii. Dlatego każda karta daje okazję do nieograniczonej liczby interpretacji.

Narzędzie przyjazne środowisku ze względu na zastosowanie materiałów ekologicznych.

Dostępne w polskiej i/lub angielskiej wersji językowej.

Cena: 499 zł

Chcesz zamówić już dziś?

Proszę, wypełnij poniższy formularz lub wyślij wiadomość bezpośrednio na adres warsztaty@ayajestem.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia mi informacji zwrotnej, obsługi i realizacji zamówionej usługi, a tym samym na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu informacji od firmy AYA Dorota Osiecka, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wiem, że w każdej chwili mogę się wypisać. Zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu www.ayajestem.pl oraz Politykę Prywatności i Plików Cookies.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera drogą elektroniczną.Zapoznałem się i akceptuję Regulamin newslettera AYA Jestem.

  error: Content is protected !!