Poznaj mnie

Mój rozwój osobisty

Witam Ciebie serdecznie

Nazywam się Dorota Agnieszka Osiecka. Przyjaciele i znajomi mówią do mnie Dori. Mam nadzieję, że poznamy się bliżej i skorzystasz z mojej wiedzy i doświadczenia.

Jestem tu po to, aby wspierać i towarzyszyć Tobie w rozwoju osobistym i zawodowym, inspirować do wewnętrznych transformacji, aby THE REST OF YOUR LIFE, stało się THE BEST OF YOUR LIFE.

Jeżeli podejmiesz decyzję dla siebie i zaczniesz z tym, co masz tu i teraz, ja zaproszę Ciebie, w głęboką podróż do swojego wewnętrznego domu. Podróż, która prowadzi do pełni życia w radości, spełnieniu i obfitości.

Kocham podróże, w głąb siebie i te wokół świata. Dzięki nim mogę realizować moją pasję jaką jest rozwój osobisty, uczyć się nowych jakości, poznawać nieograniczone zasoby człowieka i Świata.

Jestem praktykiem rozwoju osobistego w ujęciu holistycznym. Przekazuję dalej to, czego sama doświadczam, weryfikuję.

Jestem też, certyfikowanym Trenerem i Facylitatorem Points Of You®, certyfikowanym praktykiem Soul Body Fusion®, trenerem rozwoju osobistego w ujęciu holistycznym, life coachem, konsultantem Recall Healing (Totalna Biologia), licencjonowanym użytkownikiem narzędzi do badania odporności psychicznej MTQ (Mental Toughness Questionnaire) a także przedsiębiorcą, z 18-letnim doświadczeniem jako Trener, Marketing Manager, Project Manager, Loyalty Manager, Customer Experience i CRM Manager w międzynarodowym świecie korporacji.

Moim atutem jest umiejętność pracy różnymi metodami. Łącze techniki pracy terapeutycznej, coachingowej, warsztatowej, bioenergetycznej z technikami uwalniającymi, czy relaksacyjnym oraz wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Wykorzystuję innowacyjne metody i narzędzia do szkoleń i rozwoju osobistego, duchowego oraz pracy z ciałem.

Mój rozwój osobisty

Moją pasją jest odkrywanie skarbów ukrytych na dnie ludzkich serc. Kocham poznawać ludzi i uczyć się ich. Każdy człowiek skrywa swoją historię — tę opowiedzianą i tę nieopowiedzianą, ukrytą gdzieś głęboko. Ja też mam swoją historię. Teraz czuję się spełniona, realizuję swoje marzenia, jestem szczęśliwa, choć nie zawsze tak było. Moja ‘droga do wewnętrznego domu‘, jak określa ją J.B. Show, była długa, kręta i intuicyjna.

W szkole uczą nas całek, różniczek, potęgowania… niestety nie odnalazłam najważniejszych lekcji o życiu, emocjach, potrzebach, relacjach, szacunku, wdzięczności, czy samoakceptacji.
Potrzebowałam i poszukiwałam inspiracji do rozwoju osobistego.

Moje życie przepełnione było działaniem. Dużo wzlotów i upadków, sukcesów i rozczarowań, radości i smutku. Żyłam w wiecznym pędzie, natłoku myśli i spraw ważniejszych ode mnie.

Czytaj więcej

Niektóre EMOCJE, były dla mnie za trudne. Myślałam, że smutek to koniec świata, a lęk zamieniałam w złość. Zgoda na te emocje przyszła poprzez bunt i walkę, potem zrozumienie … życie ma różne smaki. Ten gorzki, również dane było mi przeżywać, aby móc wzrastać i rozwijać się.

Mój analityczny UMYSŁ potrzebował poznać i zrozumieć, aby przetransformować przekonania i schematy, które mi nie służyły – świadome, potem te podświadome.

Moje CIAŁO potrzebowało uwolnić niełatwe przeżycia i zamrożone emocje. Smutek, żal, ból, opuszczenie, tęsknota, złość przeszły przeze mnie jak tornado, przynosząc ukojenie i spokój.

‘Jesteś marzeniem wszystkich swoich przodków’ jak mówi Hellinger. Poznawałam, dożywałam i uwalniałam zapisane w podświadomosci i komórkach mojego ciała programy RODOWE, którym świadomie lub nieświadomie, w lojalności służyłam.

W sercu, czuję dziś ogromną wdzięczność, za wspaniałych ludzi, moich nauczycieli, terapeutów, przewodników, których spotkałam na swojej drodze rozwoju. Dzięki nim mogłam dotrzeć do swojego wewnętrznego domu. Odnalazłam moją DUSZĘ/serce -źródło mocy i wewnętrznego przewodnictwa.  Pozwoliłam sobie na nowo odnaleźć, rozbudzić i pielęgnować swoją KOBIECOŚĆ.

Zaprzestałam poszukiwań na zewnątrz, to czego potrzebuję jest we mnie. Nadal uczę się i rozwijam, lecz nie idę już pod prąd, nie muszę wszystkiego ogarniać, nie muszę znać wszystkich odpowiedź, wolno mi być sobą, wolno mi odpuścić. Kieruje się zasadą, iż wszystko przychodzi we właściwym czasie, a to czego doświadczam, jest właściwe dla mnie, tu i teraz. Nie zawsze jest to łatwe, ale wierzę, że niezbędne dla mojego wzrostu. Umysł nie musi rozumieć, gdy serce czuje, że tak jest właściwie.

‘Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne samo się ułoży” E. Tholle

Zewnętrznym odbiciem mojej drogi do siebie były podróże w coraz dalsze zakątki świata, realizacja coraz większych marzeń, całkowita zmiana ścieżki zawodowej a nade wszystko budowanie zdrowych relacji ze sobą i bliskimi, opartych na otwartości, szacunku i miłości. Pokochałam siebie i stałam się szczęśliwą kobietą, kreatorką życia takiego, jakiego pragnę.

Dziś, już czuję siebie, trafiłam do swojego wewnętrznego domu i odnalazłam tę prawdziwą Ja. Tak też zrodziła się nazwa ‘A Ja Jestem’ – pisana jako AYA skrywa także symbole mojej drogi.

Jestem ambasadorem własnej marki AYA Jestem, której misją jest towarzyszenie innym w budzeniu i rozwijaniu swojego potencjału, inspirowanie do podróży w głąb siebie i odkrywanie zasobów ukrytych na dnie ludzkich serc i czeluściach ich podświadomości.

Każdy może kreować pełnię swojego życia – w radości, miłości, spełnieniu i obfitości.

Każdy z nas jest kompletny taki, jaki jestem.

Tobie również życzę codziennego autentycznego doświadczania siebie w życiu.

AYA Jestem - bo warto być sobą!
 • Weź życie w swoje ręce. Nie jesteś tu, aby spełniać oczekiwania innych. Nie żyj życiem swojej matki, nie żyj życiem swojego ojca, żyj po swojemu. Osho
 • „Warto być sobą, ponieważ oryginały są zawsze więcej warte niż kopie.”
 • „Jeśli jesteś sobą, nie masz konkurencji.”.
AYA Jestem – bo warto żyć tu i teraz!
 • Jeśli się smucisz to żyjesz przeszłością, jeśli się boisz to żyjesz przyszłością. Jeśli jesteś spokojny to żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu
 • Istnieją tylko dwa dni w roku, w których nic nie może być zrobione. Jeden nazywamy wczoraj, a drugi jutro. Dzisiaj jest właściwy dzień, aby kochać, wierzyć i żyć w pełni. Dalajlama
 • Człowiek poświęca swoje zdrowie, by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca pieniądze, by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłością, że nie cieszy się z teraźniejszości. W rezultacie, nie żyje, ani w teraźniejszości, ani w przyszłości, żyje tak, jakby nigdy nie miał umrzeć, po czym umiera, tak naprawdę nie żyjąc. Dalajlama
AYA Jestem – bo warto zacząć od siebie!
 • Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to zewnętrzne samo się ułoży” E. Tholle
 • „Jeśli szukasz osoby, która zmieni twoje życie, spójrz w lustro.”
 • Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie. M.Gandhi.
 • Wczoraj byłem bystry, chciałem zmieniać Świat. Dzisiaj jestem mądry, więc zmieniam siebie.” Rumi

Moje warsztaty rozwojowe, szkolenia i sesje indywidualne

Skorzystaj z mojego doświadczenia

18 lat

doświadczenia menadżerskiego
w międzynarodowym świecie korporacji  

10 000

uczestników
moich szkoleń i warsztatów operacyjnych – pracownicy i kadra zarządzająca

25 lat

zdobywania wiedzy
i doświadczania rozwoju osobistego, wzrastania w swojej dojrzałości

2 500 h

odbytych szkoleń
i warsztatów
z zakresu rozwoju osobistego, duchowego oraz pracy z ciałem

1 mln

wspaniałych kontrahentów, pracowników, szefów, mentorów i przewodników, za których jestem wdzięczna.

= 1 autorska koncepcja AYA jestem – warsztaty rozwoju osobistego

Rekomendacje

„Warsztaty prowadzone w bardzo miłej i inspirującej atmosferze. Zaangażowanie, profesjonalizm i otwartość prowadzącej zasługują na najwyższą ocenę. Polecam:)”

Listopad 2019

„Elastyczność i profesjonalizm.”

Wrzesień 2019

„Warsztaty rozwoju osobistego robiące niesamowite wrażenie.”

Wrzesień 2019

„Dziękuje za fantastyczne warsztaty, jesteś bardzo miła i sympatyczna osoba .Atmosfera na spotkaniu sprawiła ,ze zmotywowałaś mnie do spojrzenia na siebie „Taka jaka jestem” i pokochaniu siebie. Polecam”

Czerwiec 2019

„Byłam uczestnikiem warsztatów i nadal jestem pod ogromnym wrażeniem metody, jak i trenerki. Niewątpliwie jest stworzona do pracy z tą metodą.:-)Polecam każdemu, kto szuka rozwiązań swoich problemów, rozwiązań w sprawach bez wyjścia i chcącym poszerzać swoją świadomość o sobie. Nie sposób w krótkiej wypowiedzi oddać tego co wyniosłam dla siebie, ile się we mnie zmieniło i jakich wspaniałych ludzi przy tej okazji spotkałam. Ten warsztat na zawsze zostanie w mojej pamięci. Dori ma dar do pracy z tą metodą i jest to wartość dodana BEZCENNA”.

Marzec 2019

„Bardzo miło wspominam warsztaty z Dorotą Osiecką oparte na metodzie Points of View. Było to ciekawe doświadczenie interakcyjne, które pozwoliło mi pogłębić prawdę o subiektywizmie percypowania rzeczywistości i dostrzec w nowym świetle mój aktualny dylemat dotyczący tempa pracy twórczej. Gorąco polecam!”

Styczeń 2019

„Bardzo ciekawa, niezapomniana podróż w głąb samej siebie dzięki cudownym warsztatom i charyzmatycznej prowadzącej. Praca z kartami Points of You niesamowita!”

Styczeń 2019

„Polecam warsztaty organizowane przez AYA. Karty poins of you, niesamowita uważność prowadzącej i super atmosfera sprawiają, że za każdym razem jest to magiczne i niezmiernie rozwojowe przeżycie.”

Styczeń 2019

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE Hello Points. Jeśli chcesz zgłębić swój własny proces – jakikolwiek potrzebujesz … Jeśli chcesz nauczyć się korzystać z kart Points of You … Jeśli chcesz rozwijać  się we komfortowej aurze (..) Korzystam cały czas ze zdobytej wiedzy i umiejętności. Dzięki. Gorąco polecam. Alicja | Servier Polska

Listopad 2020

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszam do kontaktu +48 600 348 600 lub napisz do mnie, chętnie odpowiem. Wyślij wiadomość bezpośrednio na adres warsztaty@ayajestem.pl
lub wypełnij formularz, a wówczas ja skontaktuje się z Tobą  najszybciej, jak to będzie możliwe.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu, w celu udzielenia mi informacji zwrotnej, obsługi i realizacji zamówionej usługi, a tym samym na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu informacji od firmy AYA Dorota Osiecka, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wiem, że w każdej chwili mogę się wypisać. Zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu www.ayajestem.pl oraz Politykę Prywatności i Plików Cookies.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera drogą elektroniczną.Zapoznałem się i akceptuję Regulamin newslettera AYA Jestem.

  error: Content is protected !!