Soul Body Fusion®

Soul Body Fusion® to naturalny proces dochodzenia do harmonii.

Proces, który czyni nas kompletnymi. Jest on zbyt prosty dla umysłu, dlatego często głowa próbuje go komplikować. A wystarczy tylko intencja, oddech i uważność.

Nie jest to proces naprawczy, ani uzdrawianie, czy też ingerowanie w procesy życiowe, tylko dawanie możliwości, aby Twoja dusza, serce, intuicja prowadziły Cię w życiu.

Soul Body Fusion® nie jest poszukiwaniem spokoju w medytacji, czy innej praktyce duchowej. Soul Body Fusion® ugruntowuje, sprowadza świadomość do ciała i podnosi energetykę ciała. A to dzięki połączeniu naszego ducha z komórkami ciała, z wdzięcznością i szacunkiem do wartości, jakim jest nasze ziemskie życie.

Soul Body Fusion® przywraca jedność duszy i ciała.

Chodzi o to, by równocześnie zaopiekować się ciałem oraz duszą. Z ciałem pracujemy poprzez oddech. To on pozwala nam się zatrzymać, oczyścić, uspokoić. Aby usłyszeć swoją duszę, potrzebujemy wyciszenia. Uważność i świadomość chwili to kolejny niezbędny element. Jestem tu, oddycham, czuję, odbieram sygnały płynące z ciała. Spotykam się z tym, co dzieje się w moim ciele, także z moimi emocjami. Nie uciekam, nie odrzucam – obserwuję i czuję.

Kiedy jeszcze dodamy intencję dla naszego najwyższego dobra, mamy już kompletny proces Soul Body Fusion®, który łączy nas z naszym źródłem mocy. Twoja dusza to źródło wewnętrznego spokoju i mądrości – to twoja MOC. Daj szansę swoje duszy, daj szansę sobie. Ja głęboko wierze, że naprawdę każdy z nas może doświadczyć harmonii i poczucia pełni.

Twórczyni metody,  Jonette Crowley
o Soul Body Fusion®:

Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasem nie jesteśmy w stanie całkowicie sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia, które przynależą nam z racji urodzenia. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, rozczarowania i żalu. Idziemy przez życie niepewnym krokiem bez pełnej mocy i obecności naszego ducha. 
Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.”

Soul Body Fusion Jonette Crowley

Kalendarz aktualnych warsztatów rozwoju osobistego

error: Content is protected !!