Warsztaty

Konsultacje Indywidualne Recall Healing®  

Konsultacje Recall Healing® – Totalna Biologia

  ONLINE  

*Konsultacje Recall Healing®

Zapraszam do głębszego zrozumienia przyczyn powtarzanych schematów (nieświadomie), zaburzeń wewnętrznej równowagi, manifestujących się w postaci życiowych trudności lub dolegliwości psychosomatycnzych. A robimy to odkrywając:

 • biologiczne prawa natury,
 • rodzinne historie,
 • międzypokoleniowy przepływ programów.

Czym jest Recall Healing®

Recall Healing® to innowacyjna metoda uzdrawiania przez świadomość, której twórcą jest Dr Gilbert Renaud. Według Recall Healing® zw. też Totalną Biologią, źródło problemów życiowych i zdrowotych tkwi w psychice. Ich przyczyną jest bardzo silny konflikt psychologiczny (tj. ponadprzeciętny wzrost poziom stresu wywołany trudną sytuacją), często wynikający z międzypokoleniowych programów rodzinnych. 

Uświadomienie sobie doznanego urazu emocjonalnego (konfliktu) i związanego z nim „odczutego doświadczenia” (źródło konfliktu) to najprostsza droga powrotu do równowagi i lepszej przyszłosci.

RH® to spotkanie biologii, psychobiologii, neuronauki, 5 Praw Natury Dr Hammera, prac Dr Sabbaha z dziedziny Totalnej Biologii, systemowego rozumienia programów rodzinnych, medycyny holistycznej oraz 30 lat pracy Dr. Renaud.

Cena: 400 zł / 2×1,5h

TERMIN:

Umów się na dogodny termin:

☎️ (+48) 600 348 600 📧 warsztaty@ayajestem.pl

MIEJSCE:

Online, na platformie Zoom

PŁATNOŚĆ:

Przelew na konto AYA Dorota Osiecka,
ING Bank Śląski: 35 1050 1445 1000 0092 6070 8822

 

recall-healing-totalna-biologia-natura-warsztaty-sesjeindywidualne-rozwoj-osobisty-pointsofyou-soulbodyfusion-recallhealing-mtq-ayajestem-online

Jakie są korzyści z konsultacji RH®?

Konsultacja metodą Recall Healing® pozwala uzyskać głęboki wgląd w źródło problemu, który nas trapi, np. dolegliwości psychosomatyczne, powtarzane schematy, trudne doświadczenia, emocje, relacje … Uświadomienie sobie przyczyn problemu, ma wpływ na proces uzdrawiania emocjonalnych ran i dolegliwości fizycznych. Pomaga wyjść z niewspierających wzorców i niekorzystnych życiowych schematów.

 

Jak pracujemy podczas konsultacji RH®?

W metodzie RH® skupiamy się na zadawaniu właściwych pytań, które pozwalają dotrzeć do źródła, uświadomić sobie głęboko skrywane emocje, oparte na nich decyzje i przekonania. A to ma prowadzić do rozwiązania konfliktu, który jest źródłem danego problemu, aby usunąć go. Już sama rozmowa, która ujawnia przyczyny konfliktu, otwiera stłumione uczucia, ma uzdrawiającą moc. W odkrywczy sposób przyglądasz się historiom rodzinnym (m.in. Ty najpier robisz wywiad w rodzinie). Świadomie tworzysz układankę swojego życia, zyskując zrozumienia, akceptację i większą wolność.

Korzystamy ze specjalnych narzędzi RH®: 

 • linia życia, projekt cel, drzewo genealogiczne,
 • autorski diagram schematów RH®,
 • metody wspierające: SBF®, Ho’oponopono, TRE®, EFT®, techniki uwalniania D. Hawkinsa,
 • różnorodne ćwiczenia, które otrzymujesz dla własnej praktyki.

 

  *Konsultacje Recall Healing® mają charakter edukacyjny i rozwojowy. Pomagają przywrócić równowagę, lecz nie służą do diagnozy ani leczenia schorzeń i nie zastępują porady lekarza, ani psychoterapii.

  Foto: Unsplash

  error: Content is protected !!