Warsztaty

Ukochaj się! czyli wszystko o miłości!

Warsztat wyjazdowy z Joga Centrum

Mandala Beskidy 

Czas Walentynek już rogiem!

To międzynarodowe ‘Święto Miłości’ i okazja do celebrowania AMOR! Dla zakochanych to romantyczna zabawa, dla singli moment melancholii albo frustracji, a dla wielu to komercja i niepotrzebne zawracanie głowy. Joga Centrum tym roku przygotowała coś specjalnego – zarówno dla tych w związkach partnerskich, małżeńskich, jak i dla ‘poszukujących’, szczęśliwych, czy samotnych singli!

Miłość romantyczna, siostrzana, rodzinna, przyjacielska czy miłość do żywych stworzeń i świata jest najwyższą wartością!

W duchu jogicznym jednakże najważniejszy rodzaj miłości (bez którego nie da się przekazać jej innym istotom) to SELF-LOVE, czyli miłość do siebie, która pielęgnowana powinna być każdego dnia. Oczywiście miłość taka nie ma nic wspólnego z narcyzmem, czy egoizmem… ale o tym więcej w czasie warsztatu!

Otocz się miłością, samoakceptacja i łagodnością podczas tych kilku dni w przepięknym miejscu otoczonym naturą!

W czasie tego warsztatu wyjazdowego poznamy metody na rozwijanie samoakceptacji, stawianie granic, pielegnowanie ducha, ciala i umyslu. Przy użyciu intuitywnych narzędzi zobaczymy jak ma się naprawdę nasze self- love i jak ją wspomóc. Przypomnimy sobie jak dbać o swoje potrzeby i otoczyć siebie większą troską i miłością, szczególnie kiedy wciąż przedkładamy potrzeby innych ponad swoje. Damy sobie też czas na odpoczynek, relaks i regenerację, aby porządnie zaopiekować się sobą i z nową, świeżą energią wejść w resztę roku.

ukochaj_sie-nieprzesnia_warsztat_joga_centrum_ayajestem_points_of_you

W programie:

  • JOGA VINYASA – prowadzona przez Monikę Broz, dostosowana do każdego poziomu praktyki. Uczta dla ciała i ducha. Energetyzujący i relaksujący flow przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki, w aromatach olejków eterycznych. Odnajdowanie przyjemności w ciele, poprzez ruch, relaksowanie umysłu poprzez oddech. Wysyłanie miłości i wdzięczności swojemu ciału – ono słucha!
  • LOVE IN ACTION – warsztat z Points Of You® o miłości – prowadzony przez Dori Osiecką. Teraz jak nigdy przedtem, Świat potrzebuje miłości, my potrzebujemy miłości. Miłość jest w nas.
    To będzie 3h inspiracji i odkrywania schematów myśli i działań w temacie miłości i pragnień z nią związanych. Towarzyszką będzie fotografia, kreatywne narzędzia Points Of You®. Będziemy odkrywali siebie na nowo, docierali do pokładów naszej podświadomości, dzielili się swoimi spostrzeżeniami o miłości, kreowali własne Love In Action.
  • MEDYTACJA MIŁOŚCI – prowadzona przez Katarzynę Rakoczy, przy dźwiękach delikatnej muzyki. Przez uspokojenie umysłu, wyciszenie myśli, wizualizacje oraz uważność będziemy łączyć się z najwyższymi emocjami: miłości, wdzięczności i współczucia. Medytacja pomoże spojrzeć na siebie z innej perspektywy niż dotychczas i obdarować się uczuciem spokoju, bezpieczeństwa i miłości. Praktyka medytacji, pozwala przywrócić pamięć o pokładach energii, które często mamy uśpione ale od zawsze żywe w naszych sercach.
  • Do tego ruch i taniec, kontakt z naturą, rozmowy i wspólne celebrowanie życia.
  • Dodatkowo także masaże ciała (opcjonalnie)
error: Content is protected !!