Warsztaty

Lato z Jogą – warsztaty wyjazdowe Beskid Niski

Zanurzenie w MOC natury – Lato z Jogą – warsztaty wyjazdowe, Buczynowa Dolina, Beskid Niski,                      1-7  sierpnia 2021

Najczystsza droga do wszechświata prowadzi przez dziki las. John Muir

Obcowanie z przyrodą jest balsamem na zmęczony umysł, pomaga wyleczyć ciało fizyczne, wyciszyć bodźce zewnętrzne, których mamy tak dużo mieszkając w mieście.
Kiedy na łonie natury przychodzi wyciszenie wyraźnie możemy usłyszeć nas wewnętrzny głos, dopuszczamy intuicje i znajdujemy odpowiedzi na pytania zadawane od dawna.
Natura jest najlepszym artystą i dziełem sztuki, połączenie z energią ziemi, drzew, wszelkiej obfitości roślin i kwiatów pobudza kreatywność i daje moc tworzenia.
To właśnie w kontakcie z naturą, samym sobą i cudownymi osobami spędzimy relaksujący tydzień w Buczynowej Dolinie.
.

W programie:

 • 2 razy dziennie joga ( Vinyasa i Yin ),
 • praca z ciałem,
 • kreatywne medytacje i wizualizacje,
 • spacery z uważnością po górach i lesie,
 • zgłębianie mądrości drzew,
 • poznamy karty Tarota jako narzędzie do pobudzenia intuicji,
 • oraz niespodzianki i goście specjalni, m.in. warsztaty rozwojowe z Poinst Of You® – czyli rozmowa z podświadomoscią poprzez obraz, słowo i metaforę.
Będziemy mieszkać w domu pod lasem w dolinie pełnej drzew, gdzie nocą widać gwiazdy a rano można spotkać sarny pasące się na pobliskiej łące. Praktykować będziemy w pięknej drewnianej jurcie lub na miękkiej trawie. Wegetariańskie posiłki przygotowane z sezonowych i lokalnych produktów zachwycą nasze podniebienie.

Cena w pokoju 3 i 4 os. – 2 000*/ 2 100

Cena w pokoju 2 os. – 2 100*/ 2 200

Cena w pokoju 1 os. – 2 200*/ 2 300

*cena promocyjna do 14 czerwca 2021

TERMIN:

1-7 sierpnia 2021 

MIEJSCE:

Buczynowa Dolina http://www.buczynowadolina.com/
Wapienne 59, 38-307 Sękowa, Beskid Niski

TRANSPORT:

We własnym zakresie – pomożemy skoordynować transport.

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres : kontakt@jogacentrum.org

ZADATKI:

Bezzwrotne zadatki w wysokości 500 zł prosimy wpłacać na konto 15 1140 2004 0000 3302 7836 5114 w tytule przelewu wpisując „Lato z Jogą ”. Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca.

 

ayajestem_warsztaty_wyjazdowe_points_of_you_lato_z_jogą_Joga Centrum

Dla kogo? 

 • Dla każdego, kto potrzebuje chwili wytchnienia, spokoju i relaksu.
 • Dla tych, którzy chcą połączyć się naturą i otulić pięknem przyrody.
 • Dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas, pracując ze swoim ciałem i umysłem.
 • Wyjazd jest skierowany dla osób, które praktykują, bądź chcą rozpocząć przygodę z jogą.

O  prowadzących:

Monika Broz – certyfikowany nauczyciel w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) przez Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Swoją praktykę rozpoczęła w 2005 roku w USA. Monika jest również niezwykle docenianym fotografem portretowym oraz biznesowym (personal branding) dla przedsiębiorczych kobiet z całego świata, jej prace pojawiały się w największych magazynach, jak Cosmopolitan, Forbes, czy Washington Post. Po 25 latach za oceanem powróciła w 2017 roku do Krakowa, gdzie mieszka na stałe i jest współwłaścicielką studia Joga Centrum.
.
Katarzyna Rakoczy – swoją przygodę z Jogą zaczęła od Hot Jogi w 2019 roku w Hong Kongu, gdzie po raz pierwszy poczuła miłość do Jogi. Po powrocie do Polski uczyła się podstaw metodą B.K.S Iyengara. Obecnie zgłębia praktykę Vinyasa Joga. W 2021 została absolwentką kursu nauczycielskiego Hatha-Raja-Vinyasa Yoga , RYT 200 Yoga Alliance, organizowanego przez Joga Centrum. Z wykształcenia Socjolog. Od 2020 współwłaścicielka Joga Centrum. Z zamiłowania podróżniczka, interesuje się rozwojem osobistym i duchowym. Regularnie praktykuje medytację, odkrywając nowe techniki inspirowane wieloma kulturami z całego świata.
.

Dorota Agnieszka Osiecka – zapraszam do zakładki O MNIE.

Foto: Monika Broz 

error: Content is protected !!