Warsztaty

Lato z Jogą – warsztaty wyjazdowe Beskid Niski

Zanurzenie w MOC natury – Lato z Jogą – warsztaty wyjazdowe, Buczynowa Dolina, Beskid Niski                

Najczystsza droga do wszechświata prowadzi przez dziki las. John Muir

Obcowanie z przyrodą jest balsamem na zmęczony umysł, pomaga wyleczyć ciało fizyczne, wyciszyć bodźce zewnętrzne, których mamy tak dużo mieszkając w mieście.
Kiedy na łonie natury przychodzi wyciszenie wyraźnie możemy usłyszeć nas wewnętrzny głos, dopuszczamy intuicje i znajdujemy odpowiedzi na pytania zadawane od dawna.
Natura jest najlepszym artystą i dziełem sztuki, połączenie z energią ziemi, drzew, wszelkiej obfitości roślin i kwiatów pobudza kreatywność i daje moc tworzenia.
To właśnie w kontakcie z naturą, samym sobą i cudownymi osobami spędzimy relaksujący tydzień w Buczynowej Dolinie.
.

W programie:

 • 2 razy dziennie joga ( Vinyasa i Yin ),
 • praca z ciałem,
 • kreatywne medytacje i wizualizacje,
 • spacery z uważnością po górach i lesie,
 • zgłębianie mądrości drzew,
 • poznamy karty Tarota jako narzędzie do pobudzenia intuicji,
 • oraz niespodzianki i goście specjalni, m.in. warsztaty rozwojowe z Poinst Of You® – czyli rozmowa z podświadomoscią poprzez obraz, słowo i metaforę.
Będziemy mieszkać w domu pod lasem w dolinie pełnej drzew, gdzie nocą widać gwiazdy a rano można spotkać sarny pasące się na pobliskiej łące. Praktykować będziemy w pięknej drewnianej jurcie lub na miękkiej trawie. Wegetariańskie posiłki przygotowane z sezonowych i lokalnych produktów zachwycą nasze podniebienie.
www_latozjoga_ayajestem_warsztatwyjadowy_jogairozwoj_points_of_you_jogacentrum_mocnatury

Dla kogo? 

 • Dla każdego, kto potrzebuje chwili wytchnienia, spokoju i relaksu.
 • Dla tych, którzy chcą połączyć się naturą i otulić pięknem przyrody.
 • Dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas, pracując ze swoim ciałem i umysłem.
 • Wyjazd jest skierowany dla osób, które praktykują, bądź chcą rozpocząć przygodę z jogą.

O  prowadzących:

Monika Broz – certyfikowany nauczyciel w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) przez Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Swoją praktykę rozpoczęła w 2005 roku w USA. Monika jest również niezwykle docenianym fotografem portretowym oraz biznesowym (personal branding) dla przedsiębiorczych kobiet z całego świata, jej prace pojawiały się w największych magazynach, jak Cosmopolitan, Forbes, czy Washington Post. Po 25 latach za oceanem powróciła w 2017 roku do Krakowa, gdzie mieszka na stałe i jest współwłaścicielką studia Joga Centrum.
.
Kahn Baker – A native of north-east England, spent many years living, studying and volunteering throughout South Asia in pursuit of a life-long fascination in spirituality and religion. Completed his 300-hours yoga teacher training certificate in June 2019 at Dehradun, India. He seeks to make the world a happier place, with laughter and empathy.
.

Dorota Agnieszka Osiecka – zapraszam do zakładki O MNIE.

Foto: Monika Broz 

error: Content is protected !!