Warsztaty

Kobiecy Weekend – joga, natura, rozwój.

Kobiecy Weekend – warsztat wyjazdowy 02-04.06.2023

Natura się nie spieszy, a ze wszystkim zdąża na czas. Lao Tzu

Zrób sobie przerwę od zgiełku, rutyny i zabiegania. Zaczerpnij
z mocy natury. Złap głęboki oddech. Naładuj wewnętrzne baterie. Spotkaj inspirujące kobiety.
Razem rozpłyniemy się w kojącej naturze i flow kobiecej energii – energii bycia, czucia, kreacji, lekkości, dzikości, harmonii.
Uwolnimy stres, napięcia i obciążające nas emocje.
Zainspirujemy Was podczas ciekawych spotkań i warsztatów.
Wydarzenie stworzone przez Kobiety dla Kobiet – aby blisko natury, w atmosferze otwartości i pełnej akceptacji, mogły otoczyć troską swój umysł, ciało i duszę.

Czego możesz się spodziewać w programie: 

 • poranna rozbudzająca praktyka asan w przepływie i lekkości.
 • wieczorna wyciszająca  praktyka yin joga.
 • warsztat Agnieszki – otworzy przestrzeń KLATKI PIERSIOWEJ i SERCA. Będziemy budować elastyczność do wejścia w wygięcia. Poprowadzę Was przez precyzyjną sekwencje asan na metodzie Iyengara oraz jogi terapeutycznej , które nauczą Was bezpiecznie wchodzić do asan wygieciowych takich jak mostek (urdva dhanurasana) czy łuk ( dhanurasana).
 • warsztat Sylwi – YIN YOGA – ELEMENT OGNIA. Zadbany element ognia w naszym organizmie odpowiada m. in. za sferę emocjonalną oraz cyrkulację krwi, a więc narząd podtrzymujący życie. Czym byłby świat bez miłości? Serce jest władcą wszystkich emocji. Na warsztacie yin yogi, fizycznie skupimy się na pracy klatki piersiowej, barków, łopatek, wewnętrznej i zewnętrznej części ramion. Będziemy pobudzać subtelną energię (według starożytnej sztuki medycyny chińskiej nazywa-nej Qi/Czi/Ki) pracując na medianach serca, jelita cienkiego, osierdzia i potrójnego ogrzewacza. Ten zrównoważony element w naszym organizmie, przypomni nam czym jest pasja i miłość w życiu. Zadbamy i przytulimy emocje tj smutek, żal, tęsknotę, brak pewności siebie, trudności w wyrażaniu emocji po to aby w móc odczuwać w pełni miłość, radość, pewność siebie i lekkości.
 • warsztat Dori – LOVE IN ACTION – „Ponieważ od miłości własnej zaczyna się każda inna miłość …” zatem to będzie 3h piękny warsztat rozwojowo-coachingowy o miłości, w którym towarzyszyć nam będzie przede wszystkim fotografia i metafora (narzędzia Points Of You®) oraz naturalny proces Soul Body Fusion® przywracający jedność duszy i ciała, wewnętrzne przewodnictwo źródła, harmonię i ugruntowanie. To warsztat podnoszący poziom mocy energii miłości. Będziemy zasiewać ziarna miłości własnej, napełniać serca, tym co nas wzmacnia, odkrywać piękno swoich darów, talentów, mocy, uruchamiać flow radości, obfitości, wymiany.
 • kuchnia według 5-ciu przemian – 3 posiłki dziennie.
 • nocleg w otuleniu natury – nowoczesne domki typu stodoła.
 • czas odprężenia, relaksu na łonie natury.

  Cena 1 os. – 1 200 zł*

  * rabat 150 zł/os. dla uczestników poprzednich wyjazdów i naszych uczniów.

  *cena zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie ( 2 x śniadanie, 2 x obiad, 2 x kolacja), poranne i wieczorne sesje jogi oraz warsztaty.

  kobiecyweekend_rozpal_wewnetrzy_ogien_lato_joga_wyjazd_namaste_jamro_ayajestem_warsztaty_kobieta_rozwojosobisty

  Dla kogo? 

  • Dla Kobiet, które potrzebują wytchnienia, spokoju i relaksu.
  • Dla Kobiet, które chcą aktywnie spędzić czas, doświadczając siebie poprzez pracę ze swoim ciałem i umysłem.
  • Dla Kobiet, które potrzebują towarzystwa siostrzanych dusz.
  • Jeśli z jogą dopiero zaczynasz przygodę i zastanawiasz się czy dasz radę. To odpowiadamy, że tak! Poziom praktyki będzie dostosowany dla każdego, odnajdą się początkujący jak i osoby, które chcą pogłębić swoją praktykę jogi i uważności.

  O  prowadzących:

  JOGA – Prowadzi Agnieszka Czochara ja.aga.yoga oraz soulspacejoga.pl
  Aga jest certyfikowanym nauczycielem Yin yogi oraz Instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Jogi (AZS Politechniki Częstochowskiej). Regularnie bierze udział w warsztatach wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, pogłębiając swoje doświadczenie w rozumieniu i przekazywaniu tego, czym jest joga klasyczna. Swoje zajęcia jogi lubi nazywać jogą funkcjonalną, taką która poprawi stan naszego ciała i umysłu.
  Zajęcia jogi prowadzi miksując piękne sekwencje Vinyasa yogi z precyzją asan wg. przekazu B.K.S Iyengara. Prowadzi regularne zajęcia pod Wrocławiem.
  Jej zajęcia to dużo pracy „w ciele”, nauka zauważania doznań płynących z naszego ciała i umysłu w trakcie praktyki asan, świadomy oddech, praktyka uważności i medytacji, ale tez dużo dystansu do siebie , luzu na macie oraz nauka przenoszenia tego do życia codziennego:)
  .
  YIN JOGASylwia Zięba @mybodybalance.pl – Sylwia jest nauczycielem Yin Jogi oraz Yin Yang jogi w Krakowie. Prowadzi zajęcia i warsztaty Yin Jogi, Yin Yang Jogi, w nawiązaniu do Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz pracy z ciałem i emocjami, w oparciu o metodę Mindfulness.Ukończyła kurs nauczycielski Yin Jogi w nawiązaniu do TMC u Jo Phee, trening nauczycielski Yin Yang u Dominika Trznadla. Dodatkowo ukończyła kurs Anatomii Jogi prowadzony przez Gosię Kobus-Kwiatkowską i wciąż rozwija się na warsztatach, pod okiem starszych nauczycieli Jogi. „Kiedy uspokoisz ciało, uspokoi się i umysł”. Praktyka u Sylwii, to praca z ciałem i emocjami, spotkanie ze sobą samym. Jej zajęcia to zetknięcie dwóch światów YIN I YANG. Praktyka, w której ruch spotyka się z oddechem, zmysłowo i dynamicznie a bezruch działa uwalniająco, tak aby chociaż na moment osiągnąć równowagę, w ciele i umyśle.
  .

  WARSZTAT Points Of You® – Dorota Agnieszka OsieckaDori @ayajestem.warsztaty.i.rozwoj Przede wszystkim kobieta, kreatorka życia w zgodzie ze sobą oraz kobiecym flow. Certfikowany Trener Points Of You®, Soul Body Fusion®, Recall Healing®/Totalna Biologia, MTQ Plus, life coach, trener rozwoju osobistego i duchowego w ujęciu holistycznym, pasjonatka rozwoju osobistego oraz podróży w głąb siebie i wokół świata. Także przedsiębiorca, z 18-letnim doświadczeniem menedżerskim. Z 20-letniej pasji rozwoju, spotkań z drugim człowiekiem i odkrywania skarbów ukrytych na dnie ludzkich serc narodziła się marka AYA Jestem – warsztaty i rozwój, której misją jest inspirowanie i wspieranie innych w procesach zmian i wewnętrznych transformacji, w kreowaniu pełni swojego życia, aby „the rest of your life” stało się „the best of you life”. Po więcej zapraszam do zakładki O MNIE.

  Foto: Albumy własne 

  error: Content is protected !!