Warsztaty

Kobiecy Krąg Tete a Tete – cykliczne spotkania Kobiet.

Kobiecy Krąg Tete-a-Tete – cykliczne spotkania Kobiet.  

Nie ma silniejszego źródła energii żeńskiej niż to, które pochodzi z wnętrza Kobiety.

Kobiecy Krąg Tete-a-Tete, to cykliczne spotkania Kobiet, prowadzone w formie interaktywnych warsztatów rozwojowych. To randki z kobiecością, podczas, których integrujemy ciało, umysł i duszę zgodnie z naturalnym kobiecym flow. Każde spotkanie to inny temat, poruszający ważne aspekty naszej kobiecości.

Energia kobiecje grupy zapewnia moc, daje wsparcie i motywuje do wewnętrznej transformacji.

Grupa jest mikro środowiskiem, w którym zachodzą różne procesy i interakcje. W grupie, w bezpiecznje przestrzeni, w atmosferze akceptacji i zrozumienia uczymy się nowych interakcji ze środowiskiem zewnętrznym. Spotkania w charakterze kręgu sprzyjają wymianie doświadczeń, dzieleniu się talentami, poszerzaniu perspektyw.

Esencją tych spotkań jesteś TY, Twoja kobiecość, pragnienia, odczucia i potrzeby.

Nasze spotkania to podróż w głąb siebie, do zakamarków własnej podświadomości i własnego serca. To odkrywanie siebie w sobie i zdejmowanie masek. To transformacja wewnętrznych blokad, lęków, które ograniczają potencjał.

Zapraszamy serdecznie na cykl kobiecych spotkań, inspirujących do poznawania siebie i budowania relacji z samą sobą, relacji opartej na akceptacji, zrozumieniu i szacunku do własnych pragnień i odczuć.

W kręgu Kobiet:

 • wzmocnisz poczucie wartości, wiarę w siebie, samoakceptację,
 • ukochasz swoja małą wewnętrzną kobietkę,
 • zaopiekujesz się sobą i swoimi pragnieniami,
 • obudzisz potencjał, motywację i odwagę do działania.

Dla kogo? 

Dla Kobiet, które pragną i są gotowe, aby:

 • podnieść jakość swojego życia,
 • wmocnić swoją wartość, oraz samoakceptację,
 • nauczyć się świadomie korzystać z jakości energii żeńskiej,
 • po prostu być z kobietami, dzielić się i rozwijać moc kobiecości.

Co zyskasz? 

 • uwolnisz niekorzystne schematy, przekonania, wzorce,
 • usuniesz wewnętrzne blokady ograniczające Twój sukces,
 • zyskasz odwagę w myśleniu i działaniu – poczucie własnej sprawczości,
 • nowy sposób postrzegania rzeczywistości, siebie, ludzi, wydarzeń, który prowadzi do nowej jakości życia, nowych umiejętności i radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami.
kobiecy_krag_tete-a-tete_ayajestem_warsztaty_rozwojosobisty_sesje_indywidualne_mentoring_pointsofyou_kobieta_potencjal

W jaki sposób? 

Spotkania w kameralnym kobiecym gronie, prowadzone są w formie interaktywnych warsztatów z wykorzystaniem różnorodnych metod i narzędzi rozwoju osobistego i duchowego oraz pracy z ciałem: Points Of You®, Soul Body Fusion®, fototerapia, mindfulness, coaching transformacyjny, techniki oddechowe, medytacyjne, uwalniające: TRE®, EFT®, Ho’oponopono. Możesz brać udział w pojedyńczych spotkaniach, lub zarezerwować pakiet mininiu 3 wybranych spotkań Kobiecego Kręgu Tete-a-Tete.  

Tematy spotkań Tete-a-Tete:

Twój sekret IKIGAI – misja, pasja, powołanie! – Twoje najważniejsze DLACZEGO – sens i radość życia. Japoński sekret na szczęśliwe życie to IKIGAI. Poznaj swój największy sekret, najważniejszy powód, dla którego codziennie warto budzić się i stawiać do życia. Zapraszam, jeśli pragniesz poznać swoje IKIGAI. Gdy Twoja MISJA, PASJA, POWOŁANIE i ZAWÓD są w równowadze, to w ich centrum znajduje się Twoje osobiste IKIGAI -Twój klucz do dostatniego i radosnego życia.Ten warsztat to MOC: transformującego spotkania z samym sobą, głębokiej podróży, w głąb siebie i sensu istnienia, pracy z podświadomością poprzez obraz, słowo, metaforę, procesu, który jak ECHO pozostanie z Tobą na długo.

Ukochaj małą Kobietkę w sobie! – Każda z nas nosi w sobie małą kobietkę, wewnętrzne dziecko. To jest ta część naszej osobowości, dzięki której możemy odczuwać gęboką radość, spontaniczność, ciekawość, możemy ufać i kochać. Jeśli nosimy niezagojone emocjonalne rany z dzieciństwa, mamy utrudniony dostęp do tych jakości. Emocje zranionego dziecka trzymają nas w miejscu. Dopraszają się naszej uwagi w dorosłym życiu, poprzez powtarzające się sytuacje, w których: wielokrotnie przeżywamy rozczarowanie, odrzucenie, odczuwamy brak szacunku, lekceważenie, okazujemy całkowity brak zaufania do siebie i innych. To sytuacje, na które reagujemy mocno emocjonalnie,czasem wręcz dosłownie jak dziecko. Np. wybuchem złości, fochem, obrażaniem się, niezdrową zazdrością, czy też poczuciem winy, lub wybuchem płaczu z bezradności. Na warsztacie spotkasz się ze swoją małą kobietką, która woła o akceptację i uwagę. Z pozycji dorosłej kobiety będziesz miała okazję wsłuchać się, zaopiekować i zaspokoić potrzeby swojej wewnętrznej dziewczynki. Dożyć emocje zranionego wew. dziecka, aby nie obarczać innych spełnianiem, niezaspokojonych potrzeb twojego wewnętrznego dziecka, aby obudzić radość i energię do życia.

Zobaczyć siebie naprawdę! – Aby móc zobaczyć ludzi, rzeczy, sytuacje, które są, dzieją się za nami, musimy wykonać ruch. Lecz nawet, gdy ciągle będziemy w ruchu, jest jeden obraz, którego nie można zobaczyć, to obraz samej siebie. Aby zobaczyć siebie, musimy spojrzeć w lustro, lub też możemy zobaczyć siebie przez innych. Inni są naszymi lustrami, każdego dnia odbijają się od nas, odbijają to kim jesteśmy. Codziennie patrzymy w lustro, lecz zwykle jest to funkcjonalne, chcemy widzieć, jak wyglądamy. W lustrze zwykle nie widzimy tego, czego nie jesteśmy świadomi, naszych małych gestów, drobnych mikro ekspresji … Tak samo w innych nie możemy dostrzec tego, czego sami nie mamy, czy też nie znamy … Na naszym spotkaniu zapraszamy do spojrzenia na siebie inaczej niż zwykle. Spójrzmy w swoje oczy, popatrzymy sobie nawzajem prosto w oczy wyjdźmy poza siebie, wejdźmy w głąb, aby móc naprawdę zobaczyć siebie. 

Lista Twojego życia! – To spotkanie jest zaproszeniem do przyjrzenia się pragnieniom swojego serca, do przemyślenia i spisania 5 najważniejszych życzeń swojego życia. To lista 5 rzeczy, które chcesz mieć lub zrobić dla siebie. Życzenia, które przede wszystkim są dobre dla Ciebie! Życzenia, które pragniesz spełnić w swoim życiu! Życzenia, którym tylko Ty możesz nadać moc. Mogą to być te rzeczy, które pragniesz dla siebie być może już od dawna, ale jakoś je odsuwałaś … Nadszedł czas, aby odpowiedzieć sobie, jakie są moje największe pragnienia i nadać im bieg, nie odpychać ich już więcej!

 

Foto: Warsztat AYA Jestem

error: Content is protected !!