Warsztaty

Kobiece Przebudzenie w Górach Sowich 

 Joga, rozwój osobisty, biesiada.

Kobiece Przebudzenie w Górach Sowich – warsztat wyjazdowy 30.09-02.10.2022

Najczystsza droga do wszechświata prowadzi przez dziki las. John Muir

Kobiece przebudzenie w Górach Sowichto wyjazd, który powstał z tęsknoty za magią naszej kobiecej mądrości, miłości, siły, radości i delikatności.
Aby obudzić swój potencjał, wewnętrzną pasję i mądrość, potrzebujemy najpierw odetchnąć i oczyścić pewne aspekty swojego ciała, umysłu i ducha.
To wyjazd pełen ZMYSŁOWEJ  i OCZYSZCZAJĄCEJ PRAKTYKI, budzącej naszą kobiecą energię i prawdziwą naturę.

Czego możesz się spodziewać w programie: 

 • poranne dynamiczne i wzmacniające zajęcia, skupimy się na rozluźnianiu blokad w ciele (barki, klatka piersiowa i biodra).
 • sesje yin yang jogi, czyli wyjątkowe połączenie klasycznej jogi i daleko wschodniej myśli taoistycznej, prowadzące do osiągniecia równowagi w ciele i umyśle.
 • sesje yin jogi – wzmacnianie elementu ognia, ziemi, metalu wg TMC czyli praktyki pobudzające, energetyzujące, otwierające ale i mocno oczyszczające z blokad fizycznych ale i emocjonalnych takich jak smutek, żal i inne trudne sprawy.
 • warsztat rozwojowo-coachingowy z Points Of You® – randka z podświadomą częścią kobiecej natury poprzez obraz i metaforę .
 • biesiada w domku grillowym w Kręgiu Kobiet – w trakcie tego wieczoru mamy także nielimitowany dostęp do zewnętrznego Saunarium.
 • lekcji bycia, czucia, dawania i otrzymywania, lekkości, radości, przyjemności w energii kobiecego flow.  
  Będziemy mieszkać w komfortowych 2 osobowych pokojach w Hotelu Dębowy Biowellness & SPA, Bielawa Polska w Górach Sowich. Kompleks obiektów hotelowych otoczonych jest dziesięciohektarowym, zabytkowym Parkiem, położony u podnóża pasma Sudetów – Gór Sowich, w południowej części województwa dolnośląskiego, w której panuje unikalny, górski mikroklimat. ( 60 km od Wrocławia)  Praktykę jogi i warsztaty odbywać będziemy w pięknej sali.  Dodatkowo na miejscu będzie możliwość będzie wykupić i skorzystać z rytuałów SPA i seansów saunowych.

  Cena 1 os. – 1 350 zł

  TERMIN:

  30 września – 02 października 2022 

  MIEJSCE:

  Hotel Dębowy Biowellness & SPA w Bielawie,  https://www.hoteldebowy.pl/

  TRANSPORT:

  We własnym zakresie – cena nie obejmuje dojazdu.

  REZERWACJA:

  Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł do 15.07.2022r oraz wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: czochara.agnieszka@gmail.com.
  Wpłata pozostałej kwoty do 10.09.22.
  Numer konta:  92203000745996010151687573
  Tytułem: “kobieca moc”

  www-kobiece-przebudzenie-joga-warsztaty-biesiada-wyjazd-retreat-weekend-gory-rozwoj-osobisty-ayajestem

  Dla kogo? 

  • Dla każdego, kto potrzebuje chwili wytchnienia, spokoju i relaksu.
  • Dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas, doświadczając siebie poprzez pracę ze swoim ciałem i umysłem.
  • Jeśli z jogą dopiero zaczynasz przygodę i zastanawiasz się czy dasz radę. To odpowiadamy, że tak! Poziom praktyki będzie dostosowany dla każdego, odnajdą się początkujący jak i osoby, które chcą pogłębić swoją praktykę jogi i uważności.

  O  prowadzących:

  JOGA – Prowadzi Agnieszka Czochara @ja.aga.yoga. Aga jest certyfikowanym nauczycielem Yin yogi oraz Instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Jogi (AZS Politechniki Częstochowskiej). Regularnie bierze udział w warsztatach wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, pogłębiając swoje doświadczenie w rozumieniu i przekazywaniu tego, czym jest joga klasyczna. Swoje zajęcia jogi lubi nazywać jogą funkcjonalną, taką która poprawi stan naszego ciała i umysłu.
  Zajęcia jogi prowadzi miksując piękne sekwencje Vinyasa yogi z precyzją asan wg. przekazu B.K.S Iyengara. Prowadzi regularne zajęcia pod Wrocławiem.
  Jej zajecia to dużo pracy „w ciele”, nauka zauważania doznań płynących z naszego ciała i umysłu w trakcie praktyki asan, świadomy oddech, praktyka uwaznosci i medytacji, ale tez dużo dystansu do siebie , luzu na macie oraz nauka przenoszenia tego do życia codziennego:)
  .
  YIN JOGASylwia Zięba @mybodybalance.pl – jest nauczycielem Yin Jogi oraz Yin Yang jogi w Krakowie. Prowadzi zajęcia i warsztaty Yin Jogi, Yin Yang Jogi, w nawiązaniu do Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz pracy z ciałem i emocjami, w oparciu o metodę Mindfulness.
  Ukończyła kurs nauczycielski Yin Jogi w nawiązaniu do TMC u Jo Phee, trening nauczycielski Yin Yang u Dominika Trznadla. Dodatkowo ukończyła kurs Anatomii Jogi prowadzony przez Gosię Kobus-Kwiatkowską i wciąż rozwija się na warsztatach, pod okiem starszych nauczycieli Jogi.
  Praktyka u Sylwii, to praca z ciałem i emocjami, spotkanie ze sobą samym. Jej zajęcia to zetknięcie dwóch światów YIN I YANG. Praktyka, w której ruch spotyka się z oddechem, zmysłowo i dynamicznie a bezruch działa uwalniająco, tak aby chociaż na moment osiągnąć równowagę, w ciele i umyśle. „Kiedy uspokoisz ciało, uspokoi się i umysł”.
  .

  WARSZTAT Points Of You® – Dorota Agnieszka Osiecka – zapraszam do zakładki O MNIE.

  Foto: Aga & Sylwia 

  error: Content is protected !!