Warsztaty

Jak zmienić ograniczające przekonania?

Jak zmienić ograniczające przekonania?

W momencie, gdy zmienisz swoje postrzeganie, kreujesz nową reakcję biochemiczną swojego ciała. Dr B. Lipton

Zmień swoje przekonania a zmienisz swoje życie.

Weryfikacja i zmiana przekonań, które już nie służą, to niezbędny krok, jeśli chcesz kreować życie jakiego pragniesz. Tylko to, co świadome można zmieniać. To, co nie uświadomione często nas ogranicza. Nasze wewnętrze przekonania, nawyki myślowe, które straciły swój termin przydatności, blokują naszą drogę do szczęścia, sukcesu, miłości.

To warszt trzech kroków:

  • KROK 1 – wydobędziesz na powierzchnię świadomości wewnętrzne blokady i ograniczenia, dotyczące sukcesu i obfitości, dla wybranej przez Ciebie, najważniejszej na ten moment sfery życia. Może to być bliska relacja, praca, rodzina, finanse itp.
  • KROK 2 – doświadczysz transformacji własnego ograniczenia w budujące i wartościowe przekonanie, które będzie wspierać i służyć Twojemu wzrostowi.
  • KROK 3 – poznasz 3 cenne narzędzia pracy z przekonaniami: praca mentalna – przeprogramowanie, tworzenie nowego “oprogramowania” w mózgu, praca z podświadomością – ładowanie nowego “oprogramowania”, zastępowanie starego, nowym, praca energetyczna – zaproszenie tu i teraz, jakości nowego przekonania.

Zapraszam na warsztat głębokich wewnętrznych transformacji:

  • doświadczysz inspirującej podróży, w głąb siebie,
  • uświadomisz sobie, co dotychczas blokowało Twoją drogę do sukcesu,
  • usuniesz tę wew. blokadę, w wybranym przez Ciebie obszarze,
  • przetransformujesz ograniczające przekonania,
  • zdobędziesz 3 bezcenne narzędzia do transformacji przekonań,
  • nauczysz się ważnego “kroku” – gdy coś nie wychodzi, zanim zastosujesz kolejne strategie, zatrzymaj się i zdejmij blokady.

Ten proces, pozostawi w Tobie echo, jeszcze długo po jego zakończeniu.

Warsztat prowadzony w oparciu o metody: 

 Points Of You® – praca z podświadomością poprzez obraz, słowo i metaforę, otwiera umysł i serce, umożliwia wyjście poza dotychczasowe schematy myślenia i działania.

Soul Body Fusin® – podnoszenie energii ciała, integracja ciała i duszy, aby móc patrzeć na siebie i rzeczywistość z przestrzeni serca.

Oraz inne techniki oddechowe, wizualizacyjne, relaksacyjne.

 

Photo: Unsplash Thank you.

error: Content is protected !!