Warsztaty

Alchemia Kobiecości – warsztat wyjazdowy.

Alchemia Kobiecości w Swystowym Sadzie – warsztat wyjazdowy. Beskid Niski 2-7.06.2022

Najczystsza droga do wszechświata prowadzi przez dziki las. John Muir

Wiedźmy, czarownice, elfki, druidki, szamanki, joginki, boginki, matki, siostry, córki, kuzynki. Odważcie się odkryć swoją dziką naturę. Sięgnijcie w głąb swojej duszy i zobaczcie, co ona skrywa.
Czy jesteś gotowa na to, co tam zobaczysz? Wewnętrzny ogień? Nieokiełznaną kreatywność? Samotną wilczycę? Wolnego ptaka? A może masz w sobie pewne doświadczenia, które chcesz z siebie wyrzucić, przepracować, oswoić?
Zapraszamy Cię na piękną i magiczną podróż do Twojego wnętrza. Do Twoich pierwotnych instynktów, do głęboko skrywanych pragnień, do Twojego ukrytego oblicza. Budzimy moc żywiołów. Rozpalimy ogień, dotkniemy ziemi bosą stopą. Poczujemy moc powietrza i pozwolimy wodzie płynąć zgodnie z jej naturalnym nurtem.
Ten wyjazd powstał z tęsknoty za magią przebudzonej kobiecości. Za jej alchemicznym potencjałem, który po przebudzeniu może zdziałać cuda.
Zamknij oczy, weź głęboki wdech, poczuj wibracje energii Shakti w swoim ciele. I jeżeli poczujesz, że coś cię wzywa, że stąpanie boso po leśnym mchu i ekstatyczny taniec przy ognisku, wzywają Cię, puść to w ruch. Odetchnij, poczuj, obudź swoją wewnętrzną mądrość. Obudź swój nieokiełznany, kobiecy potencjał.
.

Czego możesz się spodziewać w programie: 

 • kręgu mocy,
 • zmysłowej, budzącej kobiecą energię praktyki jogi,
 • ceremonii kakao,
 • jogi 2 x dziennie (rano & wieczorem),
 • tańca intuicyjnego w blasku ogniska,
 • rytuału budzenia Twojego zwierzęcia mocy;
 • przepracowania blokad w trakcie seansu joga nidry,
 • randki z podświadomą częścią naszej kobiecej natury poprzez obraz i metaforę (Points Of You®),
 • praktyki Soul Body Fusion® – przywracania harmonii, jedności duszy i ciała,
 • dotyku dźwiękiem sensualnej muzyki,
 • rytualnej podróży do świątyni wewnętrznej Przewodniczki/ Boginii (medytację i wizualizację miejsca mocy naszej wewnętrznej bogini,
 • lekcji bycia, czucia, przyjemności, lekkości i dzikości i jeszcze paru niespodzianek.
Będziemy mieszkać w klimatycznych pokojach Swystowego Sadu pośród natury, lasów i urokliwych klimatów Beskidu Niskiego.  Praktykować będziemy w pięknej sali z podgrzewaną podłogą,  gdyby ranki były jeszcze zimne lub na miękkiej trawie. Wegetariańskie posiłki przygotowane z sezonowych i lokalnych produktów zachwycą nasze podniebienie.
alchemia-kobiecosci-kobieta-warsztat-wyjazdowy-joga-krag-warsztaty-rozwoj-retreat

Dla kogo? 

 • Dla każdego, kto potrzebuje chwili wytchnienia, spokoju i relaksu.
 • Dla tych, którzy chcą połączyć się naturą i otulić pięknem przyrody.
 • Dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas, doświadczając siebie poprzez pracę ze swoim ciałem i umysłem.
 • Wyjazd jest skierowany dla osób, które praktykują, bądź chcą rozpocząć przygodę z jogą.

O  prowadzących:

Monika Broz – certyfikowany nauczyciel w stylu Hatha Raja Vinyasa (w tradycji Sri Dharma Mittra) przez Bamboomoves Yoga, Englewood NJ. Swoją praktykę rozpoczęła w 2005 roku w USA. Monika jest również niezwykle docenianym fotografem portretowym oraz biznesowym (personal branding) dla przedsiębiorczych kobiet z całego świata, jej prace pojawiały się w największych magazynach, jak Cosmopolitan, Forbes, czy Washington Post. Po 25 latach za oceanem powróciła w 2017 roku do Krakowa, gdzie mieszka na stałe i jest współwłaścicielką studia Joga Centrum.
.
Marta Zajbert  – joginka, filolożka, kociara. O poranku praktykuje ashtangę a wieczorami relaksuje się na macie w yin jodze. W 2019 roku ukończyła kurs nauczycielski pod okiem Ewy Jaros i Aldony Filipiuk w Warszawie oraz kurs Anatomii Jogi prowadzony przez Gosię Kobus-Kwiatkowską, a ostatnio także kurs nauczycielski Yin Jogi. Kiedy nadarza się okazja, doskonali swoją praktykę pod okiem Maxa Czenszaka, Erikki Pinny i Krystiana Mesjasza a także pogłębia swoją wiedzę na warsztatach prowadzonych przez Davida Robsona, Jelenę Vesic, Stu Girlinga, Taylora Hunta i innych.
.

Dorota Agnieszka Osiecka – zapraszam do zakładki O MNIE.

Foto: Monika Broz 

error: Content is protected !!